כל ההופעות 2024

לא נמצאו הופעות

רוג’ר ווטרס (Roger Waters) הוא זמר, יוצר, ומוזיקאי בריטי, הידוע בעיקר כחבר הלהקה האיקונית פינק פלויד (Pink Floyd). רוג’ר ווטרס נולד ב-6 בספטמבר 1943 בקמברלייה, אנגליה, והוא אחד מהפרטים החשובים ביותר בהיסטוריה של הרוק הפרוגרסיבי והרוק הפסיכדלי.
רוג’ר ווטרס הוא אחד מחברי להקת פינק פלויד, אחת מהלהקות המשפיעות והמצליחות ביותר בהיסטוריה של המוזיקה. הוא שימש כזמר הראשי, וככותב העיקרי לאלבומים מפורסמים כמו “The Dark Side of the Moon,” “Wish You Were Here,” “Animals,” ו-“The Wall.”
רוג’ר ווטרס הוא הכותב המרכזי באלבום המוזיקה הספרותי “The Wall,” שהוא אחד משמונה אלבומי האולפן המפורסמים ביותר בהיסטוריה של הרוק. האלבום כולל שירים כמו “Another Brick in the Wall,” “Comfortably Numb,” ו-“Hey You.”
אחרי התפטרותו מפינק פלויד בשנות ה-80, המשיך רוג’ר ווטרס בקריירה סולו והוציא אלבומים בעצמו, כולל “The Pros and Cons of Hitch Hiking,” “Radio K.A.O.S.,” ו-“Amused to Death.”
רוג’ר ווטרס הופיע במהלך השנים בהופעות חיה ברחבי העולם, כולל הופעות מרשימות באופרות, אצטדיונים, ומקומות גדולים.


מה מחכה למעריצים בהופעות של רוג’ר ווטרס?

בהופעות של רוג’ר ווטרס, מצפים לחוויה מוזיקלית ברמה גבוהה ביותר. רוג’ר ווטרס הוא לא רק זמר ויוצר, אלא גם אמן וסופר ברקע, והוא יוצר הופעות חיה מרהיבות שמשלבות את המוזיקה שלו עם אמנות ודעות הפוליטיות שלו.
כאשר מגיעים להופעות שלו, יש לצפות לאלמנטים אופרטיביים ותיאטרליים רבים, כולל:

  1. הצגת אלבומים מוכרים: ברוב ההופעות שלו, רוג’ר ווטרס מבצע אלבומים מוכרים שלו בשלמותם. לדוגמה, הוא יכול לבצע את אלבום “The Wall” של Pink Floyd בצורה מרשימה ותיאטרלית, כשבסוף ההופעה הקיר מתפרץ, כמו בספקטקל של האלבום המקורי.
  2. מסך גדול וויזואלי: ההופעות של רוג’ר ווטרס מצוידות במסך ענקי שמשדר אפקטים ותוכן ויזואלי שמוסיף לחוויה הווקאלית והמוזיקלית.
  3. דעות פוליטיות: רוג’ר ווטרס הוא פעיל פוליטי מוכר והוא לא נמנע מלהביע את דעתו בהופעותיו. הוא משתמש בהופעות כדי להציג את דעותיו הפוליטיות והחברתיות ולהזהיר על נושאים שונים, כמו שלום, זכויות אדם, חירות עיתונאים, ועוד.
  4. חווית אור וצל: הוא משתמש באורות, בצלילים, ובתרבות הוויזואלית במהלך ההופעה כדי לייצר אפקטים דרמטיים ועוצרי נשימה.

בגלל כל האלמנטים הללו ועשרות השנים שבהן רוג’ר ווטרס הופיע, הוא יוצר הופעות חיה שמשדרות מוזיקה, אמנות, ומסרים חברתיים חשובים. הופעתו היא חוויה מרשימה לא רק ביצירתיות המוזיקלית, אלא גם בצורת ההופעה וההודעות החשובות שהוא משאיר.


כרטיסים להופעות של רוג’ר ווטרס:

כדי לרכוש כרטיסים להופעות של רוג’ר ווטרס מומלץ לבדוק במספר אתרים ומקומות רכישה שונים. על מנת לקבל מידע אמין ורלוונטי כדאי להיכנס לאתר הרשמי של הזמר או לאתר המקום בו מתרחשת ההופעה. באתרים אלו וגם באתרי מכירות שונים ניתן לקבל מידע לגבי ההופעות וגם במועד פתיחת הרכישה לרכוש את הכרטיסים להופעות של רוג’ר ווטרס. כמו כן, מומלץ לעקוב אחרי הרשתות החברתיות של הזמר, גם שם נהוג לעדכן בנוגע להופעות עתידיות שלו.
אפשר גם לחפש כרטיסים בקבוצות פייסבוק או באתרים מקומיים למכירת כרטיסים שבהם משתמשים יכולים לרשום את הכרטיסים שהם מוכרים, חשוב לוודא שאלו אנשים אמינים ולא משתמשים מזויפים שלא מוכרים כרטיסים אמיתיים.

לקניית כרטיסים להופעות של רוג’ר ווטרס, פנו אלינו או קנו דרך האתר!

רוצים לטוס להופעה של רוג'ר ווטרס?​

התקשרו עכשיו 073-2726000 או השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

פתח צ'אט
כתבו לנו!
איך אפשר לעזור?