פיל קולינס הופעות וכרטיסים

כל ההופעות 2024

לא נמצאו הופעות

פיל קולינס (Phil Collins) הוא מוזיקאי, זמר, סופרן, מתופף, יוצר שירים ומפיק מוזיקלי אנגלי, הידוע בעיקר כחבר הלהקת “ג’נזיס” (Genesis) וכזמר סולו מצליח.

נקודות מרכזיות ומשמעותיות בקריירה של פיל קולינס כוללות:

  1.  Genesis: פיל קולינס הצטרף ללהקת “ג’נזיס” בשנות ה-70 והשתתף כמתופף בשימושו היומיומי בתחום המוזיקה. הוא הביא ללהקה הצלחות רבות ויצר שירים מוכרים כמו “Invisible Touch,” “Land of Confusion,” ו-“Turn It On Again.”
  2. קריירה סולו: בנוסף לפרויקטים עם “ג’נזיס”, פיל קולינס פרץ לסצנת המוזיקה הסולו והוציא מספר אלבומים אישיים מצליחים, כולל את “Face Value” (1981) ו-“No Jacket Required” (1985). שיריו הידועים כגון “In the Air Tonight,” “Another Day in Paradise,” ו-“Against All Odds (Take a Look at Me Now)” נחשבים לקלאסיקות.
  3. שחקן: פיל קולינס השתתף גם כשחקן בסרטים, כולל הופעות בסרטים כמו “Hook” ו-“Buster,” שבהם הוא הוענק בפרס האוסקר עבור שיר הנושא “Two Hearts” מתוך הסרט “Buster.”
  4. מופעים חיים: פיל קולינס הוא אמן מופעים מוכשר, והוא ביצע הופעות חיות רבות ברחבי העולם. המופעים שלו כוללים הרכב גדול של מוזיקאים, תחזיות ומרכזיות על הבמה.
  5. תרומה חברתית: פיל קולינס התעסק גם בפרויקטים חברתיים ופילנטרופיים, והוא היה מעורב במיזמים לקרבת עזרה לילדים במצבי דחק ולצורך התיישבות פליטים.

פיל קולינס הוא אחד ממוזיקאי הרוק המוכרים והמוערכים בעולם ותרומתו המוזיקלית נשמעות עד היום.


הופעות של פיל קולינס:

פיל קולינס, כאשר הוא פועל כזמר סולו או עם להקת “ג’נזיס” (Genesis), הוא אמן מופעים מוכשר ומצוין. הוא הופיע באירועים ופסטיבלים גדולים ובהופעות סולו שהפכו לאירועים מוזיקליים מרשימים. הנה כמה דוגמאות להופעות של פיל קולינס:

  1. “The Phil Collins Big Band”:  פיל קולינס פועל עם התזמורת הגדולה שלו, המוכרה כ-“The Phil Collins Big Band.” התזמורת מבצעת מוזיקה גדולה בסגנון הג’אז ומופיעה במגוון אירועים ופסטיבלים.
  2. סיבובי הופעות עולמיים: פיל קולינס מבצע הופעות סולו ברחבי העולם במהלך הקריירה שלו, ונהנה מבסיס מעריצים עצום ברחבי העולם. ההוא מופיע ברחבי אמריקה צפונית ודרומית, דרך אירופה, עד לאוסטרליה וניו-זילנד.
  3. הופעות בפסטיבלים: פיל קולינס הופיע גם בפסטיבלים גדולים כמו “Live Aid” בשנת 1985 ו-“Knebworth Festival” בשנת 1990.
  4. הופעות סולו מיוחדות: הוא הפיק הופעות סולו מיוחדות כמו “Phil Collins: Finally… The First Farewell Tour” בשנת 2004 ו-“Phil Collins: Not Dead Yet Live” בשנת 2017, שהן הופעות פרידה מסולו כאמן סולו.
  5.  “Genesis Reunion Tour”: בנוסף, בשנת 2007 התרחש סיבוב הופעות של “ג’נזיס” בשילוב פיל קולינס כחבר הלהקה, הוא הפך לאחד מאירועי המוזיקה החשובים ביותר שנערכו באותו זמן.

מעריצי פיל קולינס יכולים לצפות בהופעות מרהיבות שבהן הוא מבצע את השירים המוכרים שלו ומשדר אנרגיה חיובית לקהל.


איך משיגים כרטיסים להופעות של פיל קולינס?

כדי לרכוש כרטיסים להופעות של פיל קולינס מומלץ לבדוק במספר אתרים ומקומות רכישה שונים. על מנת לקבל מידע אמין ורלוונטי כדאי להיכנס לאתר הרשמי של הזמר או לאתר המקום בו מתרחשת ההופעה. באתרים אלו וגם באתרי מכירות שונים ניתן לקבל מידע לגבי ההופעות וגם במועד פתיחת הרכישה לרכוש את הכרטיסים להופעות של פיל קולינס. כמו כן, מומלץ לעקוב אחרי הרשתות החברתיות של הזמר, גם שם נהוג לעדכן בנוגע להופעות עתידיות שלו.
אפשר גם לחפש כרטיסים בקבוצות פייסבוק או באתרים מקומיים למכירת כרטיסים שבהם משתמשים יכולים לרשום את הכרטיסים שהם מוכרים, חשוב לוודא שאלו אנשים אמינים ולא משתמשים מזויפים שלא מוכרים כרטיסים אמיתיים.

מעוניינים לרכוש כרטיסים להופעות של פיל קולינס? פנו אלינו!

רוצים לטוס להופעה של פיל קולינס?

התקשרו עכשיו 073-2726000 או השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

פתח צ'אט
כתבו לנו!
איך אפשר לעזור?