כל ההופעות 2024

לא נמצאו הופעות

להקת מיוז Muse היא להקת רוק אלטרנטיבי בריטית שנוסדה בשנת 1994. הלהקה היא ידועה בעיקר בשל סגנונם המוזיקלי המרהיב, המשלב בין רוק, פופ, אלטרנטיבי, ורקעים אופרטיים.  להקת מיוז הוציאו מספר אלבומים מצליחים ונכבשו מעריצים ברחבי העולם עם הופעות חיה מרשימות.


חברי הלהקה
: Muse מורכבת משלושה חברים עיקריים:

  1. מאת’יו בללמי (Matthew Bellamy) – מזמר, גיטריסט, ומפיק מוזיקלי.
  2. כריס וולסטון (Chris Wolstenholme) – בסיסט וגיטריסט משני.
  3. דומיניק הווארד (Dominic Howard) – מתופף.

שירים מפורסמים: להקת Muse היא ידועה בשירים מפורסמים כמו “Uprising,” “Starlight,” “Knights of Cydonia,” “Supermassive Black Hole,” “Time Is Running Out,” “Madness,” “Hysteria,” “Resistance,” ועוד.

הופעות חיות: Muse הוכרו במיוחד בשל הופעות החיה המרהיבות שלהם. הם מוכרים בשל יכולות ההופעה החזקות והמיוחדות שלהם ושימוש בטכנולוגיה וציוד מרשים בהופעותיהם.
סגנונם המוזיקלי: Muse  הם משלבים במוזיקה שלהם מגוון רחב של סגנונות, כולל רוק אלטרנטיבי, פופ, רוק פרוגרסיבי, אלקטרוניקה, ורקעים אופרטיים. הם מייצרים מוזיקה מרהיבה ומרשימה שמשתלבת בין תנועה מלודית לבין תנועה סמפונית מורכבת.
אלבומים נבחרים: אלבומים נבחרים מתוך דיסקוגרפיה של Muse:

 1. “Showbiz” (1999)
  1. “Origin of Symmetry” (2001)
  2. “Absolution” (2003)
  3. “Black Holes and Revelations” (2006)
  4. “The Resistance” (2009)
  5. “The 2nd Law” (2012)
  6. “Drones” (2015)
  7. “Simulation Theory” (2018)

פרסים והצלחה: להקת Muse זכתה בפרסי Grammy ובפרסי בריט במשך שנים רבות ונחשבת ללהקה מובילה בעולם המוזיקה.

מאז תחילת פעילותם, להקת Muse עשתה קריירה מצליחה והשפיעה רבות על עולם המוזיקה האלטרנטיבית והרוק. היא המשיכה להוציא מוזיקה איכותית ומרשימה ולהופיע בהופעות חיה מרשימות ברחבי העולם.


כרטיסים להופעות של להקת
Muse

מידע על כרטיסים להופעות של להקת Muse יכול להשתנות מהופעה להופעה וממקום למקום. כדי לרכוש כרטיסים להופעה של להקת Muse  ולהתעדכן במחירים ובפרטים המדויקים, הנה מספר צעדים שיכולים לסייע לך:
האתר הרשמי של להקת Muse : בדרך כלל, המידע הראשוני והכרטיסים להופעות ניתן למצוא באתר הרשמי של להקת Muse.יש לשים לב לעדכונים ולמידע אודות המקומות, התאריכים והמחירים של ההופעות והכרטיסים של להקת Muse.
פלטפורמות רכישת כרטיסים: השתמש בפלטפורמות רכישת כרטיסים מוכרות הקיימות ברשת על מנת לרכוש כרטיסים. כל אחת מהן עשויה להציע מידע אודות ההופעות ואפשרויות לרכישת כרטיסים.
רשתות חברתיות: הצטרף לרשתות החברתיות של להקת Muse בפלטפורמות כמו Instagram, Twitter ו-Facebook. הם יכולים לפרסם מידע עדכני על הופעות ומכרזי מכירת כרטיסים מיוחדים.
אתרי כרטיסים מאושרים: השתמש רק באתרי כרטיסים מאושרים ומוכרים כמו הפלטפורמות הרשמיות ואתרי כרטיסים כמו Ticketmaster כדי למנוע מקרים של רמות עובדות.

זכור שמחירי הכרטיסים עשויים להשתנות בהתאם למיקום באולם, לסוג הכרטיס, ולמחיר הכרטיסים הנבחרים. המחירים עשויים להשתנות גם בהתאם לביקוש ולמספר הכרטיסים הנפרשים למכירה. כדאי לקנות כרטיסים להופעות של דה וויקאנד ממקורות מורשים ולא פקטיביים.

מעוניינים לרכוש כרטיסים להופעות של להקת Muse ? פנו אלינו דרך האתר!

רוצים לטוס להופעה של מיוז?​

התקשרו עכשיו 073-2726000 או השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

פתח צ'אט
כתבו לנו!
איך אפשר לעזור?