כל ההופעות 2024

לא נמצאו הופעות

להקת הרולינג סטונס (The Rolling Stones) היא אחת מהלהקות המפורסמות והטובות ביותר בהיסטוריה של המוזיקה הרוק. הלהקה נוסדה בלונדון, אנגליה בשנת 1962 ומאז הופיעה והקליטה מגוון שירים שהפכו ללהיטים, כשהיא נחשבת לאחת מחברות הרוק הכי משפיעות ומצליחות בהיסטוריה. כרטיסים להופעות של הרולינג סטונס נחשבים מבוקשים מאוד בקרב הציבור הרחב.

נקודות מרכזיות בקריירה של הרולינג סטונס:

 1. החברים המקוריים: להקת הרולינג סטונס הוקמה על ידי מיק ג’אגר (Mick Jagger), קית’ ריצ’ארד (Keith Richards), בריאן ג’ונס (Brian Jones), איין סטיוארט (Ian Stewart), ומיק אבריל (Mick Avory). מאז נקבע הלהקה סביב מיק ג’אגר וקית’ ריצ’ארד.
 2. השירים המפורסמים: להקת הרולינג סטונס הקליטה מגוון שירים מפורסמים, כולל “Paint It Black,” “Angie,” “Start Me Up,” “Sympathy for the Devil,” “Brown Sugar,” “Jumpin’ Jack Flash,” “Gimme Shelter,” “Satisfaction,” ועוד. השיר “Satisfaction” הוא אחד מהלהיטים המפורסמים ביותר של הלהקה ובעל סטטוס קלאסי בתולדות הרוק.
 3. הופעות חיה: הרולינג סטונס הוכיחו את עצמם גם בהופעות חיות מרשימות. הם מפיקים הופעות חיות מושקעות ומרגשות, והן נחשבות לחוויות מוזיקליות עוצרות נשימה. הלהקה מפיקה הופעות חיות ענקיות באצטדיונים ואולמות גדולים ברחבי העולם.
 4. השפעתם: להקת הרולינג סטונס תרמה לפיתוח הרוק בצורות רבות, והשפיעה על דורות של מוזיקאים ברחבי העולם. הלהקה היא גם מהאמנים הכי מכניסי הכסף בהיסטוריה של המוזיקה.
 5. קריירה ארוכת טווח: עם יותר מחמישה עשורים וחצי של הופעות והקלטות מוזיקה, להקת הרולינג סטונס היא אחת מהלהקות הארוכות טווח ביותר בתעשיית המוזיקה. גם בגיל הזה, הם ממשיכים להופיע ולהפיק מוזיקה חדשה.

להקת הרולינג סטונס היא אחת מהלהקות האייקוניות והמשפיעות ביותר בהיסטוריה של המוזיקה הרוק והפופ, והן ממשיכות להפרות ולהתנגן גם לימים קרובים.


אילו שירים יש בהופעות של הרולינג סטונס?

להקת הרולינג סטונס (The Rolling Stones) יצרה מספר שירים מוכרים ובעלי ערך בהיסטוריה של המוזיקה הרוק. הנה רשימה קצרה של כמה מהשירים המוכרים שלהם:

 1. “Paint It Black” – שיר מפורסם מאוד שמתאר את תחושות האבל והכאב, ובו מתאר הזמר את הרקע הפסיכולוגי שבו הוא נמצא.
 2. “(I Can’t Get No) Satisfaction” – שיר הופעת השוברים שפתח את הדלת ללהקה להפוך לאחת הגדולות בהיסטוריה של הרוק.
 3. “Angie” – בלדה רכה ומרגשת שהיא אחת משיריהם הכדורגל ביותר.
 4. “Start Me Up” – שיר אנרגטי שהפך לקלאסיקה ומצוין בהופעותיהם החיה של הלהקה.
 5. “Sympathy for the Devil” – שיר מפורסם שמתאר את חיי האדם מנקודת מבט שטן.
 6. “Brown Sugar” – שיר מרובע מלא בפיות ורעבון.
 7. “Jumpin’ Jack Flash” – אחד מהלהיטים האלקטרופוניים והכי מכווננים של הרולינג סטונס.
 8. “Gimme Shelter” – שיר מרשים ואפל שמציין את השנות המרהיבות שבהם הלהקה פעלה.
 9. “Wild Horses” – בלדה רכה ומצמררת שמתוך הרפרטואר המגוון של הלהקה.
 10. “Beast of Burden” – שיר רכה ומכובד שכמעט תמיד מוצג בהופעותיהם.
 11. “Miss You” – השיר הפופולרי משנות ה-70 שכינה בגרסה מומלצת במסגרת הסגנון הדיסקו.
 12. “Tumbling Dice” – שיר אופטימי וחזק באותו הזמן.
 13. “You Can’t Always Get What You Want” – שיר שמתפרסם בזכות התזמורת הסימפונית שמשתתפת בו.
 14. “Ruby Tuesday” – בלדה רכה ושוברת לב, שהפכה לאחת מכדורגלות ההופעות של הלהקה.
 15. “Time Is on My Side” – שיר שבו הלהקה מתעסקת בתקופה הקריטית שבה התפתחו כלי המוזיקה שלהם.

אלו רק חלק מהשירים המוכרים של הרולינג סטונס, והם יצרו את הסמלים הקלאסיים של המוזיקה הרוק והם ממשיכים להיות מפרסמי השירים בעולם המוזיקה.


איך ניתן להשיג כרטיסים להופעה של הרולינג סטונס?

כדי לרכוש כרטיסים להופעות של הרולינג סטונס מומלץ לבדוק במספר אתרים ומקומות רכישה שונים. על מנת לקבל מידע אמין ורלוונטי כדאי להיכנס לאתר הרשמי של הלהקה או לאתר המקום בו מתרחשת ההופעה. באתרים אלו וגם באתרי מכירות שונים ניתן לקבל מידע לגבי ההופעות וגם במועד פתיחת הרכישה לרכוש את הכרטיסים להופעות של הרולינג סטונס. כמו כן, מומלץ לעקוב אחרי הרשתות החברתיות של הלהקה, גם שם נהוג לעדכן בנוגע להופעות עתידיות שלהם.
אפשר גם לחפש כרטיסים בקבוצות פייסבוק או באתרים מקומיים למכירת כרטיסים שבהם משתמשים יכולים לרשום את הכרטיסים שהם מוכרים, חשוב לוודא שאלו אנשים אמינים ולא משתמשים מזויפים שלא מוכרים כרטיסים אמיתיים.

רוצים לטוס להופעה של הרולינג סטונס?​

התקשרו עכשיו 073-2726000 או השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

פתח צ'אט
כתבו לנו!
איך אפשר לעזור?